Predaj a servis počítačov a notebookov

Dobrý deň. Vítame Vás na stránke firmy. Na trhu existujeme od roku 1997. Zaoberáme sa predajom a servisom výpočtovej techniky, predávame nové aj použité počítače a komponenty. Robíme servis programového vybavenia PC (ekonomický softvér, odvírenie, inštalácie). Vieme realizovať PC siete. Našimi zákazníkmi sú školy, úrady, obce, firmy a súkromné osoby v okresoch Kežmarok, Poprad a okolí.

Predávame tonery vyrobené na Slovensku. Nemajú iba dosypaný prach, sú v nich nové valce a všetko, čo treba.

Okrem týchto činností ponúkame doučovanie v oblasti matematiky a prípravu na príjímacie skúšky, resp. monitor z matematiky. Doučujeme žiakov 9. ročníka ZŠ aj stredoškolákov. Po dohode aj vysokoškolákov. Len matematika.

Čo sa týka počítačových kurzov, sú to kurzy Windows, Word, Excel pre začiatočníkov aj pre pokročilých.
Bližšie informácie si môžete vyžiadať na tel. čísle 052/4525535.

Cenník výpočtovej techniky sa aktualizuje približne raz za 10 dní. Keď sa Vám ceny v ňom nepáčia, skúste si dohodnúť lepšie. Ak v cenníku niečo nenájdete, napíšte na náš mail a cenu Vám obratom pošleme. 


Informácie o kurzoch matematiky a výpočtovej techniky

Kurzy sú prevádzané v malých skupinách - v jednom kurze sú max. 4 poslucháči. Príprava na príjímacie skúšky prebieha formou dlhodobých kurzov. Začiatok býva v mesiacoch október, november tak aby adepti zvládli všetky potrebné témy včas a aby sa kurzy mohli v období marec, resp. jún ukončiť. Týždenne by mal každý účastník absolvovať 3 až 6 hodín rozdelených do 2 až 3 lekcií. Jedna lekcia trvá 90 až 120 min.

Dni, v ktoré bude lekcia prebiehať je vecou dohody medzi jednotlivými účastníkmi kurzu a lektorom. Kurz môže prebiehať i cez víkend. Nevyžadujeme platbu vopred, ale až po troch stretnutiach. V prípade, že sa po týchto lekciách rozhodnete nepokračovať, stačí nám to oznámiť a nie ste nič dlžní.
Ak sa rozhodnete uhradiť kurz v splátkach je kurz drahší o 10 %.
Cena individuálneho kurzu je závislá od počtu hodín. Cena 1 hodiny (60 minút) je 10,- €.

Kurzy výpočtovej techniky
Doučovanie z matematiky - Prijímacie skúšky na vysokú školu
Doučovanie z matematiky - Monitor, opakovanie matematiky základnej školy