Predaj a servis počítačov a notebookov

Dobrý deň. Vítame Vás na stránke firmy. Na trhu existujeme od roku 1997. Zaoberáme sa predajom a servisom výpočtovej techniky, predávame nové aj použité počítače a komponenty. Robíme servis programového vybavenia PC (ekonomický softvér, odvírenie, inštalácie). Vieme realizovať PC siete. Našimi zákazníkmi sú školy, úrady, obce, firmy a súkromné osoby v okresoch Kežmarok, Poprad a okolí.

Predávame tonery vyrobené na Slovensku. Nemajú iba dosypaný prach, sú v nich nové valce a všetko, čo treba.

Okrem týchto činností ponúkame doučovanie v oblasti matematiky a prípravu na príjímacie skúšky, resp. monitor z matematiky. Doučujeme stredoškolákov aj vysokoškolákov. Len matematika.

Čo sa týka počítačových kurzov, sú to kurzy Windows, Word, Excel pre začiatočníkov aj pre pokročilých.
Bližšie informácie si môžete vyžiadať na tel. čísle 052/4525535.

Cenník výpočtovej techniky sa aktualizuje približne raz za 10 dní. Keď sa Vám ceny v ňom nepáčia, skúste si dohodnúť lepšie. Ak v cenníku niečo nenájdete, napíšte na náš mail a cenu Vám obratom pošleme. 

 

Už niekoľko rokov predávame okrem novej výpočtovej techniky aj používanú - tiež so zárukou 24 mesiacov. Veľakrát na prvý pohľad nezbadáte, že ide o používané zariadenia, pretože prešli profesionálnou renováciou a testami. Sú to kvalitné počítače a notebooky, ktoré v čase svojho vzniku predstavovali vyššiu triedu. Stále sú viac ako porovnateľné s novými počítačmi.

 

 

Test Refurbished notebookov